سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

لمینت مناسب چه افرادی نیست؟


لمینت مناسب چه افرادی نیست؟
قيمت 0ريال

لمینت مناسب چه افرادی نیست؟
لمینت مناسب چه افرادی نیست؟

لمینت دندان درمان مناسبی برای پریدگی لبه دندان و تغییر رنگ دندان و در کل برای زیباسازی دندان انجام می شود

لمینت سرامیکی:
لمینت سرامیکی که پس از تراش دادن دندان روی آن قرار می گیرد لایه ای است نازک به اندازه ۲ میلی متر و جنس آن از پرسلن است که ابتدا باید قالب گیری شود و به طور معول حساسیتی بروز نمی دهد.

لمینت کامپوزیتی:
در عمل کامپوزیت دندان به دلیل اینکه به تراشیدن نیازی نیست و قالب گیری نیز انجام نمی شود عمل ساده تری است. ماندگاری کامپوزیت دندان 5 تا 7 سال است.
مراقبت از لمینت:
استفاده از مسواک و نخ دندان به طور مرتب
برای استفاده از دهان شویه با پزشک تان صحبت کنید زیرا برخی دهان شویه ها که دارای فلوراید هستند اثر منفی روی لامینت می گذارند.
از مواد سفت استفاده نکنید و به دندان هایتان فشار وارد نکنید. همچنین از جویدن ناخن و خوردن تخمه خودداری کنید. این مراقبت ها برای ایمپلنت دندان نیز بکار می رود.

لمینت مناسب چه افرادی نیست؟
کسانی که مینای دندان هایشان به اندازه کافی ضخامت نداشته باشد
کسانی که بهداشت دهانی ضعیف دارند
کسانی که عادت به جویدن مواد سفت دارند یا مشکل دندان قروچه دارند

بیشتر بخوانید: طول عمر ایمپلنت دندان،معایب کامپوزیت دندان، مراحل انجام ایمپلنت دندان،عفونت ایمپلنت دندان

آیا می توان لمینت را جایگزین ارتودنسی کرد؟
برای دندان هایی که نامرتبی کمتری دارند یا نامرتبی دندان ها به خاطر دندان هاست و نه فک می توان از لمینت استفاده کرد ولی برای کسانی که نامرتبی دندانشان به خاطر فک است نمی توان از این روش استفاده کرد .

لمینت ها ظاهری مصنوعی دارند؟

هنگامی که صحبت از دندانپزشکی ترمیم و زیبایی و یا لمینت دندان به میان میاید، اکثر افراد به یاد لبخند های هالیوودی با ظاهری مصنوعی و دندان های مربعی شکل می افتند. اما این لزوما حقیقت ندارد . طول عمر لمینت دندان 10 تا 15 سال است.
رنگ لمینت های دندان بر اساس انتظارات بیمار و همینطور پیشنهاد دندانپزشک و آزمایشگاه تعیین می گردد. بهترین گزینه، لمینتی با رنگی طبیعی و هماهنگ با رنگ پوست شماست ولی در صورت تمایل بیمار، می توان از سفیدترین رنگ لمینت نیز استفاده کرد.
شکل صورت و خط لبخند بیمار به دندانپزشک ترمیم و زیبایی کمک می کند تا شکل و تعداد دندان هایی که نیاز به روکش دندان لمینت دارند، را مشخص کند.
دندانپزشک بیمار را راهنمایی می کند که چه مدلی با ظاهر وی هماهنگی بیشتری دارد، اما باز هم تصمیم نهایی به عهده بیمار می باشد .

 

https://www.durhamcitysmiles.co.uk/treatments/smile-styling/dental-veneers

 

 

قيمت : 0 ريال
پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت