سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

انتخاب برند کامپوزیت


 
قيمت 0ريال

انتخاب برند کامپوزیت
انتخاب برند کامپوزیت
انتخاب نوع کامپوزیت در زیبایی و ظاهر ونییر کامپوزیتی خیلی مهم است .
در واقع کامپوزیت دارای یک بیس رزینی است که در داخل ان ذرات گلاس وجود دارد .
بر اساس سایز ذرات گلاس کامپوزیت ها به دسته های مختلفی مثل
ماکروفیل
میدیفیل
میکروفیل
نانو فیل
تقسیم می شوند. سایز ذرات گلاس در کامپوزیت میکروفیل در حدود ۱. تا ۰۱. میکرون است و در کامپوزیت نانو فیل سایز ذرات در حد نانو است.
هر چه سایز ذرات فیلر کوچکتر باشد ، سطح کامپوزیت براقتر و صافتر خواهد بود و رنگ پذیری کمتری خواهد داشت و کامپوزیت پالیش بهتری خواهد داشت .
لذا بهترین نوع کامپوزیت برای ونییر ، کامپوزیت میکروفیل یا نانوفیل است.
خیلی از کسانیکه قصد انجام کامپوزیت ونییر دارند ، مایلند که رنگ دندانهایشان را هم روشن و سفید کنند ولی نگران ان هستند که دندانهایشان مصنوعی دیده بشود.
اینکه رنگ کامپوزیت رو سفید انتخاب کنید با اینکه مصنوعی دیده شود ارتباطی ندارد . علت مصنوعی دیده شدن دندانها به خاطر رنگ مات و عبور کم نور از ضخامت کامپوزیت است و اگر نوع کامپوزیت شفاف باشد و عبور نور خوبی داشته باشد ، حتی رنگ سفید کامپوزیت هم زیبا و البته طبیعی دیده می شود.
آیا کامپوزیت دندان درد دارد؟

"آیا ونیر کامپوزیت درد دارد؟" بیشتر مراجعین به کلینیک دندانپزشکی در مورد درد پس از کامپوزیت ونیر نگران هستند. کامپوزیت دندان درمانی بدون درد و ناراحتی می باشد. با این حال خستگی ناشی از درمان ممکن است کمی ناراحت کننده باشد. عدم نیاز به تراشیدن دندان در کامپوزیت ونیر میزان درد و ناراحتی را در این روش به صفر می رساند. همچنین استفاده از تکنیک های ظریف روی لثه ها برای قرار دادن کامپوزیت دندان سبب می شود که در طی فرایند درمان بیمار هیچ گونه احساس درد و ناراحتی نداشته باشد.
کامپوزیت دندان بهتر است یا لمینت؟

اولین قدم در بهبود زیبایی دندان ها و بدست آوردن لبخندی که آرزویش را دارید انتخاب بهترین مواد است: کامپوزیت دندان یا لمینت دندان، کدام بهتر است؟

رزین کامپوزیت و لمینت پرسلن رایج ترین مواد در فرآیند ساخت روکش های دندان هستند. یک  دندانپزشک زیبایی با تجربه و ماهر، با هر دو ماده می تواند لبخند شما را به زیبایی تغییر دهد. اما از کجا بدانیم کدام نوع برای شما مناسب است؟ پاسخ به این سوال به نیازهای خاص شما بستگی دارد  و معیارهایی که در انتخاب نوع مواد برای شما مهم است (از قبیل هزینه ، طول درمان، ماندگاری و غیره).  ونیر ها از موثرترین گزینه های دندانپزشکی زیبایی می باشند که با آنها می توانید  لکه ها ، شکستگی و لب پریدگی های دندان ، فاصله و شکاف های بین دندان ها یا دندان های کج را بپوشانید. بیایید برخی از تفاوتهای بین کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی را ارزیابی کنیم.

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت