سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

لمینت و روکش دندان برای چه کسانی مناسب است؟


 
قيمت 0ريال

لمینت و روکش دندان برای چه کسانی مناسب است؟
لمینت و روکش دندان برای چه کسانی مناسب است؟

لمینت و روکش دندان برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که بهم ریختگی دندانی دارند و فاصله بین دندان های آنها زیاد است یا دندان های آنها در موقعیت نافرمی مثل فرو رفتگی و یا برآمدگی قرار دارد می توانند از لمینت دندان استفاده کنند. افرادی که دندان های آنها به هر دلیلی ترک خوردگی دارند می توانند از لمینت دندان استفاده کنند. اصلاح لبخند و یا منظم کردن دندان های کج و برای افرادی که دندان های بدرنگ و ضرب دیده دارند استفاده از لمینت برای ترمیم و حل این مشکلات کاربردی است.

روکش دندان برای دندان هایی که دیواره های جانبی آنها پوسیده و یا از بین رفته مناسب است. دندان هایی که فضای خالی زیادی دارند و پر شده اند نیاز به روکش دارند. همچنین دندان هایی که به دلایل مختلف به صورت پایه بریج عمل می کنند نیاز به روکش دارند. یکی دیگر از مواردی که می توان از روکش برای دندان ها استفاده نمود برای دندان هایی است که رنگ تیره دارند و شکل آنها غیر طبیعی است می توان از روکش برای اصلاحشان و زیباسازی استفاده نمود همچنین افرادی که دندان های آنها به دلایل متعدد در معرض سایش است با عنوان مثال دندان قروچه دارند می توانند از روکش برای محافظت از دندان ها استفاده نمایند.

طول عمر لمینت دندان چقدر است؟
ماندگاری و طول عمر لمینت دندان

لمینت دندان: لمینت دندان یک سرمایه گذاری در اصلاح زیبایی لبخند است و قیمت لمینت دندان نسبت به هزینه کامپوزیت دندان بیشتر است. بنابراین بیشتر افراد در مقابل هزینه ای که برای انجام لمینت دندان صرف می کنند نگران طول عمر لمینت دندان و ماندگاری آن هستند. به طورکلی نمی توان برای ماندگاری لمینت دندان، مدت زمان دقیقی را گفت، زیرا طول عمر لمینت دندان بسته به شرایط مختلف متغیر است، اما اگر لمینت دندان به درستی نصب شود و نکات زیر را رعایت کنید، تقریبا بین 15 تا 20 سال هیچ آسیبی نمی بیند. لمینت دندان یک روش دندانپزشکی زیبایی مقاوم و با دوام می باشد. طول عمر لمینت دندان حتی اگر توسط بهترین متخصص لمینت دندان انجام شود نمی تواند دائمی باشد. اساسا لمینت دندان یک روش با ماندگاری بالا و در عین حال غیر دائمی است.  با انجام مراقبت های صحیح از لمینت دندان می توان ماندگاری لمینت دندان را افزایش داد.

قیمت لمینت دندان

هزینه لمینت دندان ، یک سوال مکرر است که توسط بیماران دندانپزشکی مطرح می شود. قیمت لمینت دندان در تهران حدود یک تا دو میلیون تومان می باشد.

هزینه هر یک از روشهای درمانی برای رفع نیازها و اهداف فردی بیماران تنظیم می شود. بنابراین ، تهیه قیمت لمینت دندان بصورت دقیق بدون ارزیابی شخصی غیرممکن است. در نهایت ، کل هزینه لمینت دندان شما به این موارد بستگی دارد:

تعداد لمینت دندان که دریافت می کنید: تعداد لمینت دندان دریافتی ، بزرگترین عامل تأثیرگذار در قیمت لمینت دندان سرامیکی شما است. برای تصحیح یک دندان ناقص ، ممکن است فقط یک روکش لمینت انتخاب کنید. با این حال ، مانند بسیاری از بیماران ، شما ممکن است ترجیح دهید کل لبخند خود را زیبا کنید. در این حالت ، دندانپزشک شما می تواند روی تمام دندانهای جلویی لمینت سرامیکی قرار دهد. درمان های اضافی: ممکن است تصمیم بگیرید که روکش های لمینت دندان را با سایر روش های اصلاح طرح لبخند مانند لیفت لثه ترکیب کنید. بدیهی است که این درمان های دیگر هزینه های بیشتری را به همراه خواهد داشت. منطقه جغرافیایی: هزینه های دندانپزشکی در بیشتر موارد تحت تاثر منطقه ا ی که در آن به دندانپزشک مراجعه می کنید ، دارد.

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت