سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

انتخاب رنگ کامپوزیت


 
قيمت 0ريال

انتخاب رنگ کامپوزیت
انتخاب رنگ کامپوزیت

در اين مورد كه لبخند در زيبايى چهره بسيار اهميت دارد ، شكى نيست ...

ولى سوال اينجاست كه در چه وضعيتى نياز به انجام درمانهاى زيبايى است؟

خيلى ها از من مى پرسند "بنظر شما من دندونهامو لمينت كنم ؟ "

پاسخ كلى من اينست كه بحث زيبايى يك امر نسبى و كاملا شخصى است ، ممكن است يك نفر با رنگ دندانهاى زردش مشكلى نداشته باشد و من هيچ وقت براى اين فرد كارى انجام نخواهم داد ولى فرد ديگرى، با رنگ دندان معمولى ، خواهان سفيدتر شدن رنگ دندانهايش است كه در اين صورت بر اساس وضعيت دندانهايش ، درمان مناسب برايش انجام مى شود .

پس در مجموع طرح درمان بر اساس وضعيت دندانها و نياز بيمار تعيين مى شود

تصوير فوق مربوط به اصلاح طرح لبخند به روش ونيير است .

رنگ دندان چقدر سفيد باشد بهتر است؟

چه رنگى براى من مناسبتر است ؟

و سوالاتى از اين نوع از طرف مراجعه كنندگان زياد مى شود .

واقعيت انست كه انتخاب رنگ يك امر سليقه اى و نسبى است و افراد مختلف ، نظرات متفاوتى در اين مورد دارند و نمى توان براى همه يك پيشنهاد ارائه كرد .

بهتر انست كه انتخاب رنگ بر اساس سليقه بيمار و توجه به رنگ بيس دندان و نكاتى از جمله ، سن بيمار ، جنسيت وى و رنگ چهره با كمك تخصص و تجربه دندانپزشك انجام گيرد .

كيس فوق مربوط به انجام كامپوزيت ونيير و رنگ انتخابى طبيعى بود .

سليقه شما در مورد رنگ چيست ؟

طبيعى

سفيد

خيلى سفيد

دوام و ماندگاری رنگ کامپوزیت دندان

مواد مرغوب برای انجام کامپوزیت دندان در نتیجه نهایی دندان ها و ماندگاری رنگ تاثیر گذار بوده و و اگر از مواد بی کیفیت برای انجام کار استفاده شود حتی با انجام کارهای مراقبتی، تغییر رنگ اجتناب ناپذیر است. پس برای انجام کار حتما از موادی مرغوب استفاده کنید. تجربه کلینیک سیب سفید: مواد مرغوب بازار امروز ایران سارمکوی سوییس یا توکویاما ژاپن یا کاریزما و کر ایتالیا و یا کازمادنت آمریکا و IPS آلمان است.

اگرچه رنگ کامپوزیت دندان از دوام بالایی برخوردار است، ماندگاری رنگ کامپوزیت به مصرف مواد غذایی رنگی مانند نوشابه، چایی، قهوه، و میزان مصرف دخانیات بستگی دارد و با رعایت این موارد شما به طول عمر کامپوزیت دندان خود کمک میکنید.

روشنترين رنگ كامپوزيت چه رنگى است؟

خیلی از افراد به تغییر ظاهر دندان و اصلاح شکل آن نیاز دارند.گاهی این مشکلات با ارتودنسی باید حل شود و گاهی با انجام ونیر کامپوزیت و لمینت دندان این مشکلات رفع میشود. این روز ها کامپوزیت و لمینت سرامیکی معجزه ای برای اصلاح طرح لبخند افراد به شمار می آیند.

نکنه مهم و قابل ذکر نحوه گذاشتن، جنس و رنگ ونیر یا همان روکش دندان است. اگر این عمل توسط متخصص زیبایی و دندانپزشک ماهر و با تجربه انجام شود،جای نگرانی نیست. كامپوزيت ها برندهاى مختلفى دارند و هر برند درجات رنگى مخصوص خودش را دارد و در سيستم كامپوزيت ما يک استاندارد رنگ ثابتى رو نداريم.

بنابراين روشنترين رنگ هر برندى خاص خودش و نام مشخص و متفاوتى با برند ديگر مى تواند داشته باشد.

چه کسانی نباید از کامپوزیت ونیر استفاده کنند:

تقریبا بیشتر افراد می توانند از کامپوزیت دندان برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده کنند. باید دانست که روشهای دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان روی دندان هایی که اساسا سالم هستند کاربرد دارد. در واقع کامپوزیت و لمینت تنها برای برطرف نمودن مشکلات زیبایی دندان ها مانند رفع کجی دندان هاف فاصله ی بین دندان ها و... بکار می روند و در مورد مشکلات درمانی و عملکردی دندان ها نمی توانند کارایی داشته باشند. به همین دلیل برای دریافت کامپوزیت و لمینت ابتدا متخصص دندانپزشکی زیبایی وضعیت دندان های شما را ارزیابی می کند و در صورتی مشکل اساسی دندان نداشته باشید این روشها را روی دندان های شما اعمال می کند. برای کسانی که مشکلات دندانپزشکی از قبیل پوسیدگی دندان، بیماری لثه، کجی شدید دندان ها و... دارند

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت