سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

نازکی لمینت چقدر است؟


 
قيمت 0ريال

نازکی لمینت چقدر است؟
نازکی لمینت چقدر است؟
نازکی لمینت چقدر است؟
در گذشته بزرگترین عیب لمینت ها ، تراش زیاد دندان ها برای رسیدن به زیبایی بود و هر چند که اینکار یک درمان محسوب می شد ولی این حقیقت که آسیب غیر قابل برگشت به دندان وارد می شد حس بدی به بیمار می داد.
امروزه لمینت های نسل جدید به خاطر افزایش استحکام سرامیک ها توسط تکنولوژی مورد استفاده ، می تواند در ضخامتهای بسیار کمی در حد ۳ دهم میلیمتر ساخته شود و این باعث می شود که نیازی به تراش زیاد دندان نباشد و در عین حال زیبایی و استحکام خوبی رو هم داشته باشیم .
لمینت سرامیکی چه مزیت مهمی نسبت به کامپوزیت ونییر دارد ؟
۲ ویژگی و مزیت لمینت نسبت به کامپوزیت ونییر اول استحکام بالاتر و دوم رنگ پذیری کمتر ان است .
تراش دندانها در لمینت های نسل جدید چقدر
است؟
سیستمهای رایج لمینت نیاز به تراش دندانها در حدود ۱ میلیمتر دارند .
اما سیستم های لمینت جدید که در اصطلاح لمینت های کم تراش نامیده می شوند ، به تراشی در حدود ۰،۵ میلیمتر نیاز دارند و در واقع تراش دندانها خیلی کم شده است.
لمینت بدون تراش دندان

لمینت دندان: برای لمینت کردن دندان‌ها باید دندان‌ها تراشیده شوند و این کار باعث آسیب‌های زیادی به دندان‌ها می‌شود. نوعی از لمینت که به لومینرز دندان معروف است، همین کار را بدون تراش دندان انجام می‌دهد. لمینت بدون تراش، استحکام و ظرافت بسیار بالایی را برای دندان‎‌های شما به ارمغان می‌آورد.

در این روش از لمینت دندان، به جز تراشیدن، تمام مراحل مانند قبل خواهد بود. نسج دندان ماده‌ای بسیار با ارزش برای دندان‌ها می‌باشد، بنابراین تا جایی که ممکن است نباید به آن آسیبی برسد. با تراشیدن دندان، به نسج دندان آسیب می‌رسد. لمینت بدون تراش دندان این مشکل را در پی نخواهد داشت.

در بعضی مواقع ممکن است مشکلاتی مثل شکستن یا لب‌پر شدن برای لمینت دندان  پیش آید، در این حالت نمی‌توان تغییراتی برای دندان‌های تراش خورده ایجاد کرد و باید برای بار دوم باید دندان‌ها را لمینت کرد.
لمینت ناموفق

لمینت دندان در بازگردان زیبایی لبخند معجزه می کند. اصولا طول عمر لمینت دندان برای سال ها دوام دارد و دندانپزشک آن ها را به شکل کاملا ثابت و چسبیده روی دندان قرار می دهد. با این حال در مواقعی ممکن است پیش از اتمام ماندگاری پیش بینی شده برای لمینت دندان، افتادن یا شکست لمینت را تجربه کنید و این یعنی لمینت ناموفق.  احتمال چنین رویدادی بسیار کم است اما بهرحال این احتمال وجود دارد.
مراحل لمینت سرامیکی دندان:

    معاینه‌ی بیمار و در صورتی که دندان‌هایتان جهت آماده‌سازی نیاز به کارهای خاصی مثل ارتودنسی و... داشته باشد در این مرحله مشخص می‌شود.
    انجام کارهای آماده‌سازی دندان.
    در این مرحله، دندان به میزان خیلی کمی تراش داده می‌شود.
    قالب‌گیری و فرستادن قالب به لابراتور.
    در بعضی موارد، ابتدا قالب موقت برای بیمار گذاشته می‌شود و در صورتی که همه‌چیز درست باشد، قالب نهایی گذاشته می‌شود.
    گذاشتن قالب نهایی لمینت دندان ، مرحله‌ی آخر است.

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت