سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

آیا ارتودنسی محدودیت سنی دارد؟


 
قيمت 0ريال

آیا ارتودنسی محدودیت سنی دارد؟
آیا ارتودنسی محدودیت سنی دارد؟
آیا ارتودنسی محدودیت سنی دارد؟
 بزرگسالان هم می توانند از مزایای درمان ارتودنسی بهره مند شوند و کیفیت زندگی بهتری را تجربه کنند. درمان ارتودنسی محدودیت سن ندارد و در هر سنی در صورت سلامت دندانها و بافتهای نگهدارنده امکان پذیر است.

درمان بهم ریختگی و مرتب کردن دندانها در سن بالاتر امکان پذیر است و فقط به علت تغییرات استخوانی مدت درمان از کودکان کمی طولانی تراست.
عوارض ارتودنسی:
امروزه تمام کارهایی که برای درمان و زیبایی صورت می‌گیرد، هر کدام عوارض خاص خود را دارند. ارتودنسی نیز از این قضیه مستثنی نیست. در صورت رعایت مراقبت‌های بعد از ارتودنسی و همچنین بهداشت دهان و دندان، می‌توان این عوارض را به حداقل میزان خود رساند.
قیمت ارتودنسی دندان
امروزه قبل از انجام هرکاری ابتدا باید در مورد تمام جوانب آن تحقیق کرد تا مبادا بی‎گدار به آب زده و بعد پشیمان شد. یکی از مواردی که باید همه این موارد را برای انجام آن رعایت کرد، بحث درمان و زیبایی می‎‌باشد. امروزه خدمات درمانی و زیبایی زیادی برای دندان‌ها وجود دارد که باعث می‌شود لبخند شما و در نتیجه چهره‌ی شما زیباتر شود. از جمله مهم‌ترین خدمات درمانی و زیبایی می‎توان به ارتودنسی، کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان و لمینت دندان اشاره کرد. در صورتی که دندان‌ها و یا فک شما نیاز به انجام ارتودنسی داشته باشد باید قبل از انجام کار، اطلاعاتی راجع به نحوه انجام کار، مدت زمان درمان ارتودنسی، قیمت ارتودنسی و تاثیری که ارتودنسی روی چهره‌ی شما خواهد گذاشت، کسب کنید.
مشکلات پس از ارتودنسی دندان
ارتودنسی دندان به خودی خود درمان خطرناکی نیست ولی مانند هر درمان دیگری که بر روی بدن انجام می‌شود ممکن است عوارضی و خطرات ناچیزی داشته باشد. بنابراین اگر در حوزه‌ی ارتودنسی مشکلی پیش آید حتما باید به متخصص ارتودنسی مراجعه شود. همچنین اگر در انتخاب متخصص دقت کامل نداشته باشید ممکن است باعث تلف شدن هزینه و وقت شما شود و ضررات جبران ناپذیری در ناحیه فک و دندان برای شما به وجود آورد.

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت