سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

آیا برند ایمپلنت روی موفقت عمل کاشت تاثیر گذار است؟


 
قيمت 0ريال

آیا برند ایمپلنت روی موفقت عمل کاشت تاثیر گذار است؟
آیا برند ایمپلنت روی موفقت عمل کاشت تاثیر گذار است؟
آیا برند ایمپلنت روی موفقت عمل کاشت تاثیر گذار است؟
موفقیت کاشت ایمپلنت بیشتر به مهارت دندانپزشک هنگام عمل جراحی بستگی دارد تا برند آن. در حقیقت می توان گفت حدود ۸۰ درصد از عامل موفقیت کاشت ایمپلنت های دندانی به مهارت دندانپزشک هنگام جراحی و کاشت ایمپلنت و پروتز دندانی هنگام طراحی پروتز دندان بستگی دارد.
بنابراین هر نوع ایمپلنت دندانی در صورتی که توسط جراح دهان و متخصص ايمپلنت با تجربه و حرفه ای کاشته شود؛ نتیجه قابل قبول و موفقی برای بیمار خواهد داشت.
در صورتی که حتی اگر بهترین کیفیت ایمپلنت‌های دندانی انتخاب شود اما جراح مهارت کافی در کاشت ایمپلنت نداشته باشد؛ هیچ تضمینی برای موفقیت آمیز بودن عمل کاشت ایمپلنت نخواهد بود.
بهتر است بعد از انتخاب بهترين پزشك، به ايشان اعتماد كرده و با مشورت وي، برند ايمپلنت رو انتخاب كنيد.
چرا ایمپلنت دندان بهترین جایگزین برای دندان از دست رفته است؟
گاهی بعضی دندان‌های خراب رو با هیچ روش درمانی نمیشه نگه‌داشت و مجبور به خارج کردن اونها می‌شیم،اما عدم وجود این دندان‌ها هم زیبایی ظاهری فرد رو تحت تاثیر قرار میده و هم به دلیل دشواری در جویدن غذا دچار مشکلات دستگاه گوارش میشه.
یک راه جایگزین برای این دندان‌ها کاشت ایمپلنت هست که علاوه بر زیبایی ، از تضعیف ساختار استخوانی فک و حتی پوکی استخوان اون ناحیه جلوگیری می‌کنه.این ساختار از جنس تیتانیوم خالص ساخته میشن و به استخوان فک جوش می‌خورن و خوشبختانه با بافت‌های بدن کاملا سازگار هستن.
با این تفاسیر میشه به اهمیت ایمپلنت‌های دندانی و جایگزینی دندان‌های از دست رفته پی برد.
سه نوع ایمپلنت بر اساس روش کاشت:

  •     ایمپلنت برسازی درون کاشتی: در این نوع ایمپلنت از یک نوع قالب فلزی استفاده می‌شود که در زیر بافت لثه قرار می‌گیرد و به استخوان فک متصل می‌شود تا دندان بتواند روی آن قرار بگیرد. این روش بیشتر برای کسانی که مشکل حداقل ارتفاع استخوان فکی دارند و یا کسانی که نمی‌توانند از دندان‌های مصنوعی معمول استفاده کنند، به کار می‌رود.
  •     ایمپلنت فرورونده: این روش معمول‌ترین نوع ایمپلنت است. این نوع کاشت به شکل پیچ در داخل استخوان فک قرار می‌گیرد و دارای طول و عرض متفاوتی هستند که با توجه به شرایط بیمار انتخاب می‌شود. روی هر کدام از این کاشت‌ها می‌توان یک یا چند دندان قرار داد.
  •     ایمپلنت دارای چهارچوب راموس: این نوع ایمپلنت برای بیمارانی به کار می‌رود که دارای استخوان فکی ضعیف در فک پایین هستند و قابلیت انجام ایمپلنت ریشه‌ای را ندارند. ایمپلنت دارای چهارچوب راموس در انتها و گوشه عقب استخوان فک در دهان قرار می‌گیرد. پس از ترمیم بافت لثه، یک میله فلزی در اطراف بالای لثه مشاهده می‌شود که دندان‌های مصنوعی متناسب با آن ساخته شده و روی آن قرار می‌گیرند. این روش استخوان فک را تقویت و تثبیت کرده و از بروز شکستگی در آن جلوگیری می‌کند.

قیمت ایمپلنت
هزینه‌ی مربوط به کاشت دندان یا ایمپلنت به عوامل زیادی از جمله: کشور سازنده و تکنولوژی‌های مربوط به آن، کیفیت قطعات و تجهیزات مورد استفاده، هزینه‌ی پزشک معالج، ضمانت قطعات ساخته شده، کارهایی که در صورت نیاز باید قبل از ایمپلنت انجام شود، مثل جراحی و... بستگی دارد. شما با مشاوره و معاینات مربوطه می‌توانید نرخ دقیق را دانسته و با توجه به نیاز و بودجه‌ی خود، ایمپلنت مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت