سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

سن مناسب برای اقدام به ایمپلنت


 
قيمت 0ريال

سن مناسب برای اقدام به ایمپلنت
سن مناسب برای اقدام به ایمپلنت
سن مناسب برای اقدام به ایمپلنت دندان
شما ممکن است که هرگز در سن 20، 30، 40 یا 50 سالگی انتظار دندان مصنوعی را نداشته باشید. شاید - مثل بسیاری از مردم - فکر کردید هرگز نیاز به جایگزین کردن دندان های تان را ندارید. در واقع، از دست دادن دندان در بین بزرگسالان بسیار معمول است، از جمله در طیف سنی جوانتر. در حالی که ممکن است در مورد جایگزینی دندان های از دست رفته در سنین جوانی احساسات درهمی داشته باشید، ما به شما اطمینان می دهیم که این می تواند یک انتخاب عالی برای بهداشت دهان و دندان و لبخند شما باشد. ما نه تنها سن شما را در توصیه ی گزینه های جایگزینی دندان در نظر می گیریم، بلکه اهداف، انتظارات، بودجه، سلامت دندان و سایر عوامل را نیز مورد بررسی قرار می دهیم.
می بایست تا رسیدن به سن 18 سالگی صبر کرد تا
اسکلت صورت شکل کامل خود را بگیرد. در غیر این
صورت ممکن است در آینده ایمپلنت دندانی کوتاه تر
به نظر برسد. در بعضی موارد مثلا اگر چند ایمپلنت
دندانی در یک ناحیه کاشته شده باشد و پروتزی
به شکل بریج روی ایمپلنت ها نصب شده باشد مقاومت
بریج مانع از رشد اسکلتال درآن ناحیه میشود.
بنابراین
بیمار دچار دفرمتی صورت می‏شود. ولی
پس از سن 18 سالگی هیچ محدودیت
وجود ندارد و تا هر سنی میتوان
ایمپلنت دندانی انجام داد
در سنین پایین تر برای تک دندان میشود
ایمپلنت دندانی انجام داد. ولی باید
پروتز ایمپلنت دندانی پس از 18 سالگی
تعویض شود تا اندازه آن با دندان های مجاور
تناسب داشته باشد..
چه مدت بعد از کشیدن دندان می توان ایمپلنت را جایگزین کرد؟

در ایمپلنت دندان دو روش اساسی برای کاشت ایمپلنت بعد از کشیدن دندان وجود دارد. مورد اول قرار دادن فوری ایمپلنت دندان در زمان کشیدن دندان است. این تکنیک فقط در موارد خاص که استخوان کافی برای تثبیت کاشت دندان وجود دارد قابل استفاده است و محل مورد نیاز برای کاشت از محل دندان کشیده شده خیلی بزرگ نیست. مزیت این روش این است که در زمان بیمار صرفه جویی می کند و تعداد جراحی های مورد نیاز را کاهش می دهد. نقطه ضعف این روش در این است که میزان احتمال ایمپلنت ناموفق افزایش می یابد. شرایط ایمپلنت اقساطی در کلینیک دندانپزشکی سیب سفید دایر می باشد.
ایمپلنت دندان، طبیعی به نظر می رسد یا مصنوعی؟

ایمپلنت دندان: یکی از بزرگترین نگرانی در میان افرادی که قصد انجام ایمپلنت را دارند این است که آیا دندان های جدید شان طبیعی به نظر می رسد یا خیر.به خصوص بیمارانی که دندان های جلویی شان نیاز به ایمپلنت دارد. تقریباً جواب همیشه یک بله ی جانانه است.ایمپلنت دندان به گونه ای طراحی شده است که دقیقاً عین دندان های طبیعی شما به نظر برسد و احساس شود. و در مقایسه با سایر گزینه های ترمیم کننده ی دندان های از دست رفته (یعنی پل ها)، ایمپلنت طبیعی ترین گزینه می باشد.
پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت